Newsy

TT Isle Of Man: Ride on the Edge – premiera w listopadzie

Big Ben Interactive, wydawca gry TT Isle Of Man: Ride on the Edge, zapowiedział, że wspomniana produkcja dotycząca najniebezpieczniejszych wyścigów motocyklowych na świecie, pojawi się w sklepach już w listopadzie tego roku. Gra zostanie wydana na wszystkich najważniejszych platformach tz. PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych.

TT Isle Of Man: Ride on the Edge dotyczy wyścigu International Isle of Man TT Race, który corocznie organizowany jest już od 1907 roku na wyspie Man. Zawodnicy rywalizują na torze Mountain Course w całości składającego się z dróg publicznych, które na czas imprezy są zamykane.

Na potrzeby gry odtworzono ponad 60 km toru. Ponadto twórcy przez ponad rok ściśle współpracowali z zawodnikami biorącymi udział w prawdziwych zmaganiach, aby gra była jak najbardziej autentyczna. Dzięki oficjalnej licencji, w produkcji znajdziemy również realnych motocyklistów i ich drużyny.

[ Więcej informacji ]

Poniżej najnowszy zwiastun gry:

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments