Newsy

Turniejowy weekend w Salonach sieci EMPiK!

Dla wszystkich miłośników dwóch i czterech kółek, CD Projekt wraz z siecią Salonów EMPiK przygotował na ten weekend wiele atrakcji – turnieje ToCA Race Driver 3 i MotoGP Ultimate Racing Technology 3!

Katowice
Już w ten weekend, 8 i 9 kwietnia, w Silesia City Center przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach odbędzie się turniej ToCA Race Driver 3. W sobotę od godziny 11:00 do 18:00 trwać będą eliminacje do wielkiego finału, który nastąpi w niedzielę! Dla zwycięzców przygotowano bardzo atrakcyjne nagrody.

Warszawa
Spragnionych emocji graczy zapraszamy do udziału w turniejach ToCA Race Driver 3 odbywających się w sobotę i w niedzielę w godzinach 14:00 – 16:00 w Salonie EMPiK przy ulicy Nowy Świat oraz w niedzielę w godzinach 14:00 – 16:00 w Centrum Handlowym Arkadia.

Bielsko-Biała
Sezon motocyklowy od kilku tygodni w pełni, a piękna pogoda aż zaprasza do motocyklowych szaleństw. Dla wszystkich tych, którzy kochają dwa kółka firma CD Projekt wraz z Salonem EMPiK w Bielsku-Białej przygotował turniej MotoGP Ultimate Racing Technology 3 – najlepszego symulatora jazdy motorem na komputery PC. Impreza odbędzie się już w tę sobotę, 8 kwietnia, w Salonie EMPiK przy ulicy Sarni Stok 2 w Bielsku-Białej. Start zawodów został zaplanowany na godzinę 16:00. Do wygrania oczywiście atrakcyjne nagrody.
Informacja prasowa – CD-Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments