Newsy

Twórcy DIRT 5 opowiadają o wersji na PS5

Dyrektor techniczny DIRT 5, David Springate, pokazuje na dzisiejszym wideo jakie nowości przyniesie ze sobą wydanie gry na PlayStation 5.

Codemasters ujawnili właśnie szczegółowe informacje na temat procesu tworzenia oraz unikalnych funkcji DIRT 5 na konsoli PlayStation 5. Poza wywiadem z dyrektorem technicznym DIRT 5, Davidem Springate, dzisiejsze wideo prezentuje również rozgrywkę na PlayStation 5 po raz pierwszy przed jej premierą 19 listopada!

Film skupia się na tym, jak studio Codemasters Cheshire przygotowywało swój pierwszy tytuł na sprzęty nowej generacji, jednocześnie oferując spojrzenie na ekskluzywne funkcje wydania na PS5, w tym na to, czego gracze mogą oczekiwać od kontrolera bezprzewodowego DualSense.

Cieszymy się, że w końcu możemy ujawnić więcej szczegółów na temat wersji DIRT 5 na PlayStation 5. Zawiera ona tak wiele ulepszeń, które pokochają gracze, w tym wykorzystanie funcji kontrolera DualSense, który w mojej opinii zmieni branżę.

David Springate, dyrektor techniczny DIRT 5

Recenzja DIRT 5

DIRT 5 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC już 6 listopada 2020, 10 listopada 2020 na Xbox Series S oraz Xbox Series X, a 19 listopada 2020 na PlayStation 5. Gra będzie wspierać zarówno Xbox Smart Delivery, jak i darmową aktualizację na platformach PlayStation, dzięki czemu gracze bez problemu będą mogli przesiąść się na Xbox Series X lub PlayStation 5.

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments