Newsy

Tylko teraz rFactor za 39,90 PLN!

Grand Prix Kanady – jak całkowicie odmienne emocje wywoływał ten wyścig wśród fanów Roberta Kubicy. W ubiegłym roku dramatyczny wypadek na torze, teraz… pierwsze w historii zwycięstwo i to na dodatek odniesione w fantastycznym stylu.

Nie ma chyba osoby, która nie cieszyłaby się z takiego wyniku. My również jesteśmy dumni z naszego rodaka i wspólnie z nim świętujemy ten ogromny sukces. Z okazji pierwszego zwycięstwa Roberta w wyścigu Formuły 1 przygotowaliśmy specjalną promocję.

Przez najbliższe 2 tygodnie – aż do Grand Prix Francji, które odbędzie się 22 czerwca, cena gry rFactor w naszym sklepie internetowym zostanie obniżona i będzie wynosić jedyne 39,90 PLN! Takiej okazji nie można przegapić! Już teraz zamów swój egzemplarz na www.sklep.cenega.pl i zacznij zwyciężać na torze!
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments