Ujawniono pełną mapę Forza Horizon 4

Autor:
Data: 30 lipca 2018 - 12:01

W zeszłym tygodniu podczas oficjalnych streamów Forza Horizon 4 mieliśmy możliwość oglądania rozgrywki w zimowej scenerii. Jakiś czas później studio udostępniło również pełny obraz mapy świata swojej sandbowxej produkcji.
--

Przedstawiona ilustracja prezentuje nam świat Forza Horizon 4 właśnie podczas zimy. Od razu możemy zauważyć, że nie jest to bezpośrednia reprezentacja Wielkiej Brytanii, a jej mocno skondensowana wersja. Mimo to na mapie znajdziemy wiele popularnych obszarów Zjednoczonego Królestwa, a podróż z jednego krańca na drugi nie powinna zająć zbyt wiele czasu.Warto zauważyć, że specyfika rozgrywki Forza Horizon 4 oraz zmienne pory roku powodują, że niektóre obszary świata będą dostępne do eksploracji właśnie tylko podczas zimy. Wtedy jeziora będą zamarznięte i dzięki temu będziemy mogli dostać się na przykład na wyspę pośrodku akwenu Derwent Water.

Więcej o Forza Horizon 4

Premiera Forza Horizon 4 już 2 października 2018 roku. Tytuł zadebiutuje na Xbox One oraz PC.

Komentarze ...

bullet Wilq
01 sie 18 - 22:38
Gość
Fajna duża mapa. Przpominam że do niektórych lokacji dostęp będzie o różnych porach roku a nie tylko zimą

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie