Newsy

Ujawniono pełną mapę Forza Horizon 4

W zeszłym tygodniu podczas oficjalnych streamów Forza Horizon 4 mieliśmy możliwość oglądania rozgrywki w zimowej scenerii. Jakiś czas później studio udostępniło również pełny obraz mapy świata swojej sandbowxej produkcji.

Przedstawiona ilustracja prezentuje nam świat Forza Horizon 4 właśnie podczas zimy. Od razu możemy zauważyć, że nie jest to bezpośrednia reprezentacja Wielkiej Brytanii, a jej mocno skondensowana wersja. Mimo to na mapie znajdziemy wiele popularnych obszarów Zjednoczonego Królestwa, a podróż z jednego krańca na drugi nie powinna zająć zbyt wiele czasu.

Warto zauważyć, że specyfika rozgrywki Forza Horizon 4 oraz zmienne pory roku powodują, że niektóre obszary świata będą dostępne do eksploracji właśnie tylko podczas zimy. Wtedy jeziora będą zamarznięte i dzięki temu będziemy mogli dostać się na przykład na wyspę pośrodku akwenu Derwent Water.

Więcej o Forza Horizon 4

Premiera Forza Horizon 4 już 2 października 2018 roku. Tytuł zadebiutuje na Xbox One oraz PC.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments