Newsy

Ultra realistyczny RACE 07 WTCC Game – dziś premiera!

CD Projekt ma dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników wyścigów samochodowych, zawrotnych szybkości, potężnych silników i adrenaliny. Od dziś w sklepach całego kraju dostępna jest już gra Race 07: WTCC Game.

W Race 07 weźmiemy udział w serii wyścigów znanych wszystkim miłośnikom motoryzacji, m.in. w tytułowym World Tourning Car Championship, Formuła BMW, Mini Cooper Challenge, czy Radical SR3 i SR4. Twórcy postarali się, by na poczynania kierowcy miały wpływ dziesiątki czynników, które na jazdę wpływają w rzeczywistych warunkach. Położono również nacisk na odwzorowanie torów wyścigowych – będziemy mogli przejechać się m.in. na tak znanych torach, jak Monza, Zandvoort czy Imola. Race 07 odda do naszej dyspozycji ponad 300 wiernie odwzorowanych i w pełni licencjonowanych samochodów, podzielonych na 11 klas.
Gra jest na tyle wyjątkowa i realistyczna, że na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Dodatkowo jej rangę podkreśla fakt posiadania oficjalnej licencji prestiżowej Międzynarodowej Organizacji Samochodowej (FIA).

Race 07: WTTC Game dostępna jest od dzisiaj, w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 129,90 zł. Więcej o grze na stronie www.gram.pl/Race07
Informacja prasowa – CD-Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments