Newsy

V8 – nowy program motoryzacyjny o samochodach marzeń

W niedzielę zadebiutował pierwszy odcinek nowego programu motoryzacyjnego – V8. Za produkcję odpowiada ekipa 98 Oktanów, która ponad rok temu przygotowała inna serię – Moto Historie.

Twórcy nowego programu inspirują się Top Gear i chcą pokazać, że Polak też potrafi. Warto zaznaczyć, że V8 nie jest profesjonalną produkcją telewizyjną, a raczej tworem zwykłej grupy pasjonatów kochających motoryzację, dodatkowo finansowanym z własnych środków. Mimo to, efekt końcowy wygląda naprawdę dobrze. Na chwilę obecną przygotowane są 4 odcinki, a pierwszy z nich, dotyczący Porsche 911 pojawił się wczoraj na YouTube.

98 Oktanów powiedział:
„Idea była prosta robimy program o motoryzacji – każdy odcinek miał być spotkaniem z jedną serią wymarzonych aut. Piękne plenery, szybkie fury, ponętne różowe, tor, trochę śmieszkowania i fajerwerków. Inspiracją (jak w większości przypadków) był Top Gear i pokazanie, że Poland can into Motoryzacja :D”

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka zatytułowanego „Porsche 911 – Perfekcyjna Pomyłka” poniżej.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments