Newsy

Volvo S80 zwycięzcą

Flagowy model Volvo – limuzyna S80 zwyciężyła w kategorii limuzyn i samochodów kombi w polskiej edycji prestiżowego konkursu „Auto 1 of Europe” organizowanego w 25 krajach europejskich. Kandydatami są najciekawsze debiuty danego roku, a ich wyboru w Polsce dokonują czytelnicy tygodnika „Auto Świat”.

„To dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Marcin Klimczewski z Volvo Auto Polska – „Plebiscyt ten jest bowiem jednym z najbardziej znanych konkursów motoryzacyjnych w Polsce i Europie. Limuzyna Volvo S80 jest kwintesencją stylu Volvo, a zatem uznanie dla niej jest świadectwem zaufania i akceptacji dla wartości naszej marki – prestiżu, dyskretnej elegancji, funkcjonalności i oczywiście wysokiego poziomu bezpieczeństwa oferowanego przez nasze samochody”.

Nowe Volvo S80 zostało pokazane po raz pierwszy 28 lutego 2006 roku na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie. Do sprzedaży trafiło w czerwcu tego samego roku. Od tej pory cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów i pasjonatów motoryzacji, którzy doceniają wyrafinowany i stonowany luksus samochodu, doskonałe warunki jezdne, potężne, funkcjonalne wnętrze i bogatą gamę nowinek technologicznych w nim zastosowanych.
Informacja prasowa Volvo

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments