W SERIES | Garcia wygrywa, Rdest z problemami.

Autor:
Data: 06 lipca 2019 - 16:58

Kolejna runda W Series towarzyszyła DTM na Norisringu. Pole position zdobyła Garcia, lecz znacznie ważniejsza z perspektywy Polskiego widza, była 4. pozycja Gosi Rdest!
--

Marta Garcia zaliczyła bardzo dobry start i szybko zbudowała przewagę. Nieco gorszy początek wyścigu miała nasza rodaczka, która spadła na 6. pozycję z uszkodzonym przednim skrzydłem. Znacznie zmniejszony docisk nie ułatwiał zadania Polce. Mimo to, zawodniczka była w stanie dotrzymać tempa czołówce. Walka Gosi została przerwana przez sędziów, którzy wymusili jej zjazd do pit lane w celu wymiany przedniego skrzydła. Na domiar złego, otrzymała karę drive through po przekroczeniu prędkości w pit lane.

Na czele, trwała walka liderki klasyfikacji generalnej - Chadwick, z Visser. Ostatecznie, Brytyjka nie była w stanie ukończyć na drugiej lokacie. Zwyciężyła Marta Gacia - zaledwie 18-letnia Hiszpanka!

Top 10 wyścigu na Norisringu:
1. Marta Garcia
2. Beitske Visser
3. Jamie Chadwick
4. Fabienne Wohlewnd
5. Emma Kimilainen
6. Miki Koyama
7. Sabre Cook
8. Tasmin Pepper
9. Vicky Piria
10. Esmee Hawkey

Foto:
twitter.com/WSeriesRacing

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Ankieta

Planujesz zakup Need for Speed Heat?Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie