Newsy

WCG-eliminacje rozpoczęte!

Już dzisiaj uruchomiony został system rejestracji polskich eliminacji do największego i najbardziej prestiżowego turnieju gier elektronicznych na świecie – World Cyber Games 2007. Rejestracji można dokonać na oficjalnej polskiej stronie turnieju www.wcg2007.pl.

W tegorocznej edycji do dyspozycji graczy przygotowano największy – w dotychczasowej historii turnieju – zestaw gier. Mogą oni wybierać spośród aż 9 tytułów:
1. Command and Conquer 3: Tiberium Wars, 2. Counter-Strike 1.6, 3. FIFA Soccer 07, 4. Forza, Motorsport 2, 5. Gears of War, 6. Need For Speed: Carbon, 7. Red Orchestra: Ostfront 41-45, 8. StarCraft: Brood War, 9. WarCraft III: The Frozen Throne.

Eliminacje on-line potrwają do końca sierpnia. Start w turnieju jest całkowicie darmowy. Najlepsi gracze będą mieli okazję zmierzyć się podczas imprezy finałowej polskich eliminacji, która odbędzie się 1 września 2007 w Złotych Tarasach w Warszawie. Zwycięzcy będą reprezentowali nasz kraj podczas finałów światowych WCG2007 w Seatle (USA), które odbędą się na początku października.

W tegorocznej edycji poza eliminacjami on-line po raz pierwszy odbędą się także eliminacje bezpośrednie podczas specjalnych, otwartych imprez towarzyszących, które zrealizowane będą w salonach Empik w czterech miastach Polski (Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk). Podczas nich zostanie wyłoniona połowa uczestników, która weźmie udział w Finale Polski na platformie XBOX 360.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments