Wipeout: Omega Collection w sierpniowej ofercie PlayStation Plus

Autor:
Data: 01 sierpnia 2019 - 10:31

Sony ogłasza sierpniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły Wipeout: Omega Collection i Sniper Elite 4, czyli dobrze znane wszystkim pokoleniom graczy futurystyczne wyścigi oraz kolejna odsłona przygód snajpera, Karla Fairburne'a.
--

Gry zasługują na szczególną uwagę, ze względu na możliwość rozgrywki w trybach single i multiplayer, dodatkowym atutem są również wysokie oceny na serwisie Metacritic. Oferta o łącznej wartości ponad 430 PLN będzie aktywna w PlayStation Store od 6 sierpnia od godziny 11:00.

Wipeout: Omega Collection

Propozycja dla wszystkich fanów kosmicznych wyścigów. Najnowsza odsłona kultowej gry to połączenie trzech odświeżonych tytułów, w tym edycji z konsol PlayStation 3 i PS Vita. Dodatkową gratką dla wszystkich graczy może okazać się także zawartość VR. Na graczy czeka 26 torów, 46 unikatowych pojazdów i możliwość skorzystania z 9 trybów gry. To szansa na spróbowanie swoich sił w ostrych jak brzytwa zakrętach, niespodziewanych obniżeniach i pętlach, które nie raz wywołają zawroty głowy.

PlayStation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów oraz 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

Źródło: Sony Interactive Entertainment

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie