Motogry Newsy

WRC 10 – darmowe demo już jutro na Steam

WRC 10 oficjalnie dołączy do wydarzenia Steam Next Fest, w ramach którego będziemy mogli przetestować wiele nadchodzących gier. Akcja potrwa od 16. do 22. czerwca 2021 i przez ten czas zostanie także udostępnione demo najnowszej odsłony rajdowej serii od Kylotonn.

W ramach wersji demonstracyjnej WRC 10 uzyskamy dostęp do trzech zupełnie nowych rajdów, które zostały dodane do kalendarza tego sezonu: Estonii (szuter), Chorwacji (asfalt) i Hiszpanii (asfalt). Już jutro będzie można dodać pozycję do swojej biblioteki Steam.

Oprócz zapowiedzi dema, dziś otrzymaliśmy również nowy gameplay z gry prezentujący Rajd Acropolis w Grecji. Możecie go zobaczyć poniżej. Więcej informacji o WRC 10 możecie znaleźć w newsie WRC 10 – Oficjalna zapowiedź, a o Steam Next Fest tutaj.

Gra WRC 10 będzie dostępna od 2 września 2021 roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One oraz w późniejszym terminie na Nintendo Switch.

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments