Motogry Zapowiedzi

WRC 10 – Oficjalna zapowiedź

WRC 10 zostało oficjalnie zapowiedziane i poniżej możecie obejrzeć krótką zajawkę prezentującą najnowszą odsłonę gry.

Oficjalna zapowiedź:

Aby uczcić 50. rocznicę mistrzostw, WRC 10 oferuje zupełnie nową edycję jubileuszową, pełną nowych treści i wrażeń. Przeżyj najbardziej intensywne chwile od 1973 roku do dziś! Tryb historyczny WRC 10 wystawi na próbę nasz talent do jazdy w 19 historycznych wydarzeniach, które będą wymagały umiejętności dostosowania się do warunków wyścigów w każdym okresie.

Nigdy wcześniej niewidziana zawartość dla WRC:

  • 4 nowe rajdy z 2021 roku: Estonia, Chorwacja, Belgia i Hiszpania
  • 6 historycznych rajdów, w tym Akropolis, San Remo, Niemcy i Argentyna
  • 120 odcinków specjalnych
  • 52 oficjalne zespoły z sezonu 2021 (WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC),
  • 20 legendarnych samochodów od Alpine, Audi, Lancii, Subaru, Forda, Mitsubishi, Toyoty i wielu innych…

Tryb kariery, jednogłośnie okrzyknięty jednym z najlepiej dopracowanych i najbardziej kompletnych w grach wyścigowych, został również kompleksowo zaktualizowany i zawiera teraz edytor barw, dzięki czemu będzie można stworzyć swój własny zespół i dodać swoje kolory do współczesnych samochodów!

Dzięki hiperrealistycznemu i ultraprecyzyjnemu silnikowi fizycznemu, WRC 10 daje jeszcze lepsze wrażenia z jazdy, z lepszym zarządzaniem siłami aerodynamicznymi, turbo i hamowaniem, na wszystkich nawierzchniach. Zmieniono także oprawę dźwiękową, aby jeszcze bardziej zwiększyć wrażenia z jazdy.

WRC 10 ponownie kładzie nacisk na rywalizację oraz e-sport, z codziennymi i cotygodniowymi wyzwaniami oraz klubami, dzięki którym można tworzyć własne zawody, a kierowcy mogą zmierzyć się ze społecznością na własnych poziomach.

Gra WRC10 będzie dostępna od 2 września 2021 roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One oraz w późniejszym terminie na Nintendo Switch.

4 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
avatarJablonson
Adam Jabłoński
Znany jako ARP Jablon, jeden z założycieli drużyny simracingowej Alpina Racing Poland oraz współzałożyciel Polskiej społeczności w Assetto Corsa Competizione na platformie Xbox -> ACC Simracing by ARP
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments