Motogry Newsy

WRC 10 z edytorem malowań. Pojawił się nowy zwiastun

KT Racing oraz Nacon wypuścili dziś nowy zwiastun prezentujący możliwości malowania dowolnego pojazdu w grze WRC 10.

Livery Editor jest to nowość w serii gier WRC. Dzięki tej możliwości w grze WRC 10 będzie można stworzyć własne malowanie do każdego pojazdu, oprócz Subaru Imprezy WRC oraz Audi Quattro. Malowanie można stworzyć przez opcję, którą można znaleźć w menu, bądź też można utworzyć prywatną drużynę w trybie kariery.

Ponadto twórcy zapewniają, że będziemy otrzymywać nowe naklejki poprzez aktualizacje. Oprócz tego niektóre nalepki trzeba będzie odblokować poprzez różne wyzwania, osiągnięcia np. ukończenie jednego sezonu w trybie kariery w klasie Junior WRC.

Jeśli chodzi o dodatkowe informacje to będzie ograniczenie do 500 naklejek w edytorze, nie będzie można importować własnych wzorów do gry oraz nie otrzymamy możliwości udostępnienia malowania innym graczom, jedynie będzie możliwość pokazania własnego malowania poprzez screenshot’a lub materiał wideo.

Przypominam, że gra wychodzi 2 września 2021 na wszystkich platformach, a poniżej znajdziecie zwiastun prezentujący możliwości edytora.

Newsa podrzucił Rajzon. Dziękujemy!

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments