Newsy

WRC 7 – drugi trailer udostępniony

Trzeba przyznać, że twórcy WRC 7 nie rozpieszczają graczy kolejnymi materiałami dotyczącymi gry. Premiera jest zaplanowana na październik 2017, a Kylotonn wypuściło dopiero drugi trailer. Gameplay trailer, bo tak nazwano wideo, prezentuje fragmenty rozgrywki w malowniczych obszarach Maksyku. W roli głównej Citroën C3 WRC, a odcinek specjalny to Guanajuato Mexico’s El Chocolate.

Wideo skupia się na trybie Epic Stages w WRC 7. W trybie tym z założenia mamy brać udział w zmaganiach na dłuższych odcinkach specjalnych, w różnorodnych warunkach. Automatycznie będzie to wymagało większej koncentracji i wytrzymałości gracza. Przykładowy odcinek, mierzący ponad 20km, będzie mógł trać nawet 15 minut. Trzeba przyznać, że pełne skupienie będzie w tym czasie nieodzowne.

WRC 7 to oficjalna gra rajdowych mistrzostw świata na sezon 2017. W grze dostępne będzie wszystkie 13 rund WRC. Pojawią się również prawdziwi kierowcy m.in. 3-krotny mistrz Sébastien Ogier, Thierry Neuville, Kris Meeke i Jari-Matti Latvala.

[ Więcej informacji ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments