Newsy

WRC 7 – wymagania sprzętowe i nowy gameplay z Porsche 911 GT3 RS RGT

Wydawca Bigben Interactive udostępnił dziś najnowszy gameplay trailer WRC 7 promujący zamówienia przedpremierowe. Dodatkowo na Steam producent opublikował wymagania sprzętowe najnowszej odsłony oficjalnej gry rajdowych mistrzostw świata.

Wspomniany materiał wideo prezentuje fragment rozgrywki z Porsche 911 GT3 RS RGT w roli głównej. Samochód Romaina Dumasa mknie po asfaltowym odcinku specjalnym w Hiszpanii. Przedstawiony model Porsche możliwy jest do uzyskania razem z zamówieniami przedpremierowymi WRC 7. Samochód dostępny będzie we wszystkich trybach gry poza karierą i własnymi mistrzostwami.

Oprócz materiału wideo, producent udostępnił minimalne i zalecane wymagania sprzętowe WRC 7 w serwisie Steam. Wygląda na to, że nie są one zbyt wygórowane i grę będzie można uruchomić również na słabszych komputerach.

Wymagania minimalne:
Intel® Core i3 / AMD Phenom™ II X2
4 GB RAM
NVIDIA® GeForce® 9800 GTX / AMD Radeon™ HD 5750
19 GB dostępnej przestrzeni

Wymagania zalecane:
Intel® Core i5 2500 / AMD FX 8150
8 GB RAM
NVIDIA® GeForce® GTX780 / AMD Radeon™ R9 290
19 GB dostępnej przestrzeni

WRC 7 pojawi się 15 września 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Gra dostępna będzie w polskiej lokalizacji kinowej.

AKTUALIZACJA:
Zamówienia przedpremierowe można składać pod tym adresem.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments