Newsy

WRC 9 – deweloperzy reagują na problemy z kierownicami

Konsolowi gracze WRC 9 z jednej strony otrzymali darmową aktualizację na sprzęt nowej generacji, usprawniającą przede wszystkim płynność rozgrywki z 30 na 60 klatek na sekundę. Z drugiej strony przestały im działać kierownice. Liczne zgłoszenia od użytkowników zostały dostrzeżone przez KT Studio, które wydało dziś oficjalne oświadczenie o pracach nad rozwiązaniem problemu. Niestety na chwilę obecną, nie zostały podane, żadne konkretne terminy, także pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać na kolejne informację.

Tego typu sytuacje niestety zdarzają się przy premierach sprzętu nowej generacji, dlatego należy okazać trochę wyrozumiałości, a nawet docenić komunikację studia z graczami. Póki co, pozostaje nam czekać na stosowny update, by móc znów cieszyć się feelingiem z jazdy który w tej produkcji jest naprawdę dobry. Jeśli nie jesteście przekonani do WRC 9, to zachęcamy Was do zapoznania się z naszą recenzją.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Adam Jabłoński
Jestem fanem jeżdżenia seryjnymi autami, dlatego najczęściej wybieranym przeze mnie tytułem jest Forza Horizon 4 i Forza Motorsport 7, w zależności od tego czy mam ochotę na jazdę bez celu w połączeniu z driftem czy raczej na szybkie i techniczne jeżdżenie po północnej pętli Nurburgring, czyli Nordschleife.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał Peroń
18 listopada 2020 13:24

Ciekawe, to nikt tego nie sprawdził przed wydaniem aktualizacji? 😀