WRC 9 | Nowa Zelandia na pierwszym gameplay'u

Autor:
Data: 30 kwietnia 2020 - 16:05

NACON, wydawca WRC 9 udostępnił pierwszy fragment rozgrywki z najnowszej odsłony oficjalnej gry Rajdowych Mistrzostw Świata. Na wideo możemy podziwiać krajobraz Nowej Zelandii.
--

Zaprezentowany na gameplay'u rajd będzie jednym z trzech powracających do serii WRC. Wybór scenerii nie jest więc przypadkowy. Oprócz Nowej Zelandii w grze pojawią się również Rajd Safari w Kenii oraz Rajd Japonii i najpewniej te wydarzenia będą prezentowane przez wydawcę na kolejnych materiałach wideo. Zapraszamy do obejrzenia filmu na końcu newsa.

WRC 9 będzie dostępne od 3 września 2020 roku na Xbox One, PlayStation 4 i PC w Epic Games Store, a później na Nintendo Switch. NACON dodatkowo informuje, że tytuł został również opracowywany dla Xbox Series X i PlayStation 5, a więcej szczegółów na temat daty premiery wersji na nowe generacje i jej funkcji zostanie zaprezentowanych w nadchodzących miesiącach.

Pierwsze szczegóły o WRC 9 znajdziecie w newsie: Zapowiedziano WRC 9, WRC 10 i WRC 11.

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie