Motogry Newsy

WRC 9 z obiecanym trybem pilota, póki co dla PC/PS4/XO

WRC 9 otrzymało zapowiadaną już od premiery aktualizację gry, wprowadzającą kilka nowości. Jest to dopełnienie październikowej aktualizacji, która wprowadziła nowy etapy w rajdzie Finlandii oraz tryb zdjęciowy. W tej aktualizacji nowości jest więcej, a szczególnie jedna z nich jest w naszym odczuciu wyjątkowo innowacyjna.

Oczywiście chodzi o tryb pilota, który to umożliwia wcielenie się w rolę „pasażera” podczas rajdu i czytania kierowcy szczegółowych instrukcji co do kolejnych zakrętów.

Oprócz tego aktualizacja zawiera:

  • 6 nowych etapów dla rajdu Portugalii,
  • nowe auto jakim jest koncept GR Yaris Rally od Toyoty GAZOO Racing
  • malowanie Pirelli Tyre Team do Citroena C3 WRC
  • poprawki błędów

Aktualizacja do WRC 9 jest darmowa, przy czym aktualnie dostępna tylko dla platform PS4, Xbox One i PC. Gracze PS5 i Xbox Series X|S muszą poczekać trochę dłużej na aktualizację do nowej wersji gry.

Poniżej oficjalny trailer aktualizacji:

Jeśli zastanawiacie się czy WRC 9 jest dobrą grą, to zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją, która była pisana tuż po premierze gry. Aktualizacja recenzji odnosząca się do nowego trybu pojawi się wkrótce.

5 4 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
avatarJablonson
Adam Jabłoński
Znany jako ARP Jablon, jeden z założycieli drużyny simracingowej Alpina Racing Poland oraz współzałożyciel Polskiej społeczności w Assetto Corsa Competizione na platformie Xbox -> ACC Simracing by ARP
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments