Newsy

Wreckfest | Darmowy tryb Tournament i płatny pakiet samochodów American All-Stars już dostępne

Wreckfest otrzymał własny, darmowy tryb mistrzostw (Tournament Mode), który jest już dostępny na PC i konsolach. Dodatkowo pojawił się nowy pakiet samochodów American All-Stars.

Wraz z aktualizacją twórcy udostępnili nowy zwiastun. Szczegóły darmowego trybu oraz nowego DLC American All-Stars Car Pack możecie sprawdzić poniżej.

Tournament Mode

• wprowadza codzienne, tygodniowe i miesięczne wyzwania, każde na innym poziomie nagród (dzienny = niski, tygodniowy = średni, miesięczny = wysoki)
• żadne z tych wyzwań nie trwa dłużej niż 5–10 minut
• wykonywanie wspomnianych wyzwań (codziennie, co tydzień, co miesiąc) zwiększa „sławę” dzięki ekskluzywnym łupom w grze (unikalny pojazd, skórki samochodów, przedmioty kosmetyczne)
• nawet bez posiadania samochodów z DLC, można ich użyć w wyzwaniach
• Tournament Mode zapewnia 4 nowe tryby wyścigu (Rumble Race, Score Streak, Rampage Rush Derby, Rampage Rush Race), a kolejne będą wypuszczane co miesiąc

American All-Stars Car Pack

Nowy pakiet jest już dostępny na Steam za niecałe 16zł. Wprowadza 3 amerykańskie samochody:

• Grand Duke: ten derbowy klasyk jest tak wytrzymały i ciężki, że przetrwa nawet najbardziej szalone wyścigi!
• Wildking: prawdziwa amerykańska ikona z dużą ilością mięśni i zaskakującą zwrotnością
• Little Thrasher: silna ciężarówka, która daje cios.

American All-Stars Car Pack to piąty pakiet samochodów i część przepustki sezonowej, która obejmuje 20 nowych samochodów, 20 specjalnych dekoracji dachu i dodatkowe modyfikacje samochodów, takie jak zbroja, felgi i inne. Ta nowa zawartość będzie udostępniana krok po kroku wraz z bezpłatnymi aktualizacjami.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Chris Riddiford
Chris Riddiford
9 maja 2021 20:17

Chris Riddiford