Motogry Newsy

Wreckfest w majowym PS Plus. Znamy cenę wersji Enchanced.

Jedna z najlepszych gier arcade ostatnich lat trafi do PS Plus 4. maja obok Battlefielda V i Stranded Deep. Zbiega się to z aktualizacją Wreckfesta „Enchanced” dla PS5. Ukaże się ona w czerwcu i ma ulepszyć wiele aspektów graficznych, przyspieszyć czasy ładowania i zapewnić płynność 60 klatek oraz zwiększyć rozdzielczość do 4K. THQ Nordic przekazało też informacje, że identyczne aktualizacje na PC i Xbox Series są w trakcie tworzenia.

Mamy też już cenę. Aktualizacja z wersji PS4 do wersji Enhanced ma kosztować $ 9.99 / € 9.99 (ok. 40zł). Ulepszona wersja cyfrowa i box ma być dostępna za $ 39.99 / € 39.99 / £ 34.99 (ok 160zł).

Czekacie na Wreckfest Enhanced?

Źródła:
https://thqnordic.com/article/wrext-gen-wreckfest-coming-ps5-june-1st-2021
https://blog.playstation.com/2021/04/28/playstation-plus-games-for-may-battlefield-v-stranded-deep-wreckfest-drive-hard-die-last/

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments