Newsy

Współpraca z IRG World

Miło mi poinformować, że Speed Zone nawiązało współpracę z IRG-World.com. Jest to jedna z większych simracingowych grup wyścigowych w Polsce.

W ramach grupy organizowane jest wiele serii wyścigowych z wykorzystaniem symulatora rFactor 2. Więcej o lidze możecie dowiedzieć się od nich samych:

„Krótko o nas. Razem ze znajomymi tworzymy jedną z większych simracingowych grup wyścigowych w Polsce – IRG World. Na naszym portalu www.irg-world.com zrzeszamy kilkuset aktywnych użytkowników z Polski i zagranicy i razem bawimy się w tzw. wirtualne wyścigi on-line na jednym z najtrudniejszych symulatorów na rynku – rFactor 2, który wykorzystywany do treningów zarówno przez pasjonatów wirtualnych wyścigów jak i przez profesjonalne zespoły wyścigowe.

Organizujemy dwie równoległe serie wyścigowe dla naszych zawodników: bolidy 1-miejscowe oraz auta GT3. Z każdego eventu prowadzimy kilka równoległych transmisji na żywo (po polsku i angielsku), dodatkowo nasi zawodnicy również streamują na żywo swoje wyścigi.

Nasze transmisje możecie znależć na najwiekszym okołowyścigowym kanale YouTube – MotoGamesTV oraz naszym kanale IRG World.”

Już dziś wieczorem o 21.00 na kanale MotoGamesTV rozpocznie się transmisja z pierwszego wirtualnego Grand Prix serii IRG Formula 2018. Zapraszamy do oglądania i kibicowania.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments