Newsy

Współpraca z Need for Speed Polska!

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z portalem NFSPolska. Jest to największy nieoficjalny, ale współpracujący z EA Polska i Ghost Games portal w Polsce poświęcony wyłącznie serii Need for Speed.

NFSPolska istnieje od 2007 roku, z niewielką przerwą w 2010 roku. Portal dostarcza swoim czytelnikom rzetelne aktualności, starannie przygotowane artykuły, sprawdzone pliki i modyfikacje do popularnej serii oraz Showroom – miejsce, w którym każdy tuner może wykazać się swoimi zdolnościami.

Cieszymy się na współpracę, dzięki której będziemy mogli wymieniać się doświadczeniem, wzajemnie wspierać i promować oraz wzbogacać nasze portale o kolejne interesujące treści. Także już niebawem możecie spodziewać się większej ilości materiałów ze świata Need for Speed!

Zapraszamy do częstego odwiedzenia NFSPolska oraz polubienia profilu na Facebooku.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments