Newsy

Wykonaj logo dla Staniszewskiego!

Fanklub znanego kierowcy rajdowego – Zbysława Staniszewskiego, planuje od dłuższego czasu wykonanie naklejek, które identyfikowałyby kibiców rajdowych i sympatyków Zbysława Staniszewskiego. Treść propozycji Marcina Zarębskiego-odpowiedzialnego za PR Z.Staniszewskiego, zamieszczam w dalszej części newsa.
Dodatkowo planowane jest również nowe oklejenie auta Z.Staniszewskiego. Projekty można przesyłać na adres mailowy M. Zarębskiego. Muszą być uwzględnione kolory sponsorów, a więc pomarańczowy, niebieski, szary, logo „Cement Ożarów”, oraz logo betoniarki (zamieszczonej w dalszej części newsa).

„Już od dłuższego czasu chodzi nam po głowie pomysł naklejki, która będzie identyfikowała kibiców rajdowych i sympatyków Zbyszka. Nadchodzący nowy rok i nowy sezon startów to doskonały czas żeby ją wprowadzić na rynek. Trafiłaby na samochody Wasze, waszych kolegów, wszystkich sympatyków Zbyszka, prywatne samochody pracowników Staniszewscy Beton. Jeżeli, któryś z Was ma pomysł i czas na wykonanie projektu, zapraszam do współpracy. Nie mamy jeszcze ze Zbyszkiem sprecyzowanej koncepcji, zarówno jeśli chodzi o kolory, kształty jak i treść. Na początek przyjmijmy że: kolory niebieski i pomarańczowy; kształt Lancera, hasło: Staniszewski Rally Team; może małymi literkami strona: www.zbyszekstaniszewski.pl Czekam na inwencje. Na koszt Zbyszka wydrukujemy 100 może 200 szt. i rozdamy komu trzeba oraz tym którzy zasłużyli 🙂 Kolejni chętni będą mogli projekt ściągnąć z netu i samemu wyprodukować naklejkę.

pozdrawiam,

Marcin Zarębski
tel. kom. 0 692 455 413
e-mail: marcin.zarebski@andersgroup.pl

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments