Newsy

Xpand Rally Demo

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Techland opublikowała dzisiaj długo oczekiwane demo multiplayerowe Xpand Rally. W wersji demonstracyjnej dostępne są dwa samochody w dwóch malowaniach każdy oraz trzy różne trasy. Gracze do wyboru mają dwa tryby gry: symulacyjny i zręcznościowy. Oprócz zwykłych rajdów (wyścig z czasem) i wyścigów head to head (z kolizjami) możliwa jest również rozgrywka w trybie freestyle. Ten ostatni pozwala na walkę na całej mapie bez ograniczeń do wytyczonej trasy. Xpand Rally MP Demo pozwala na regulację głównych podzespołów samochodu. Dzięki temu gracz ma możliwość dopasowania samochodu do warunków panujących na trasie oraz indywidualnych preferencji. Demo pozwala na stawanie własnych serwerów gry zarówno internetowej jak i w sieci lokalnej. Demo można pobrać tutaj.

Pełna wersji Xpand Rally poza trybem multiplayer oferować będzie również rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami oraz tryb single race. Gracze do wyboru otrzymają 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup i ponad 800 części do tuningu.
W pełni dynamiczne i interaktywne otoczenie tras, realistyczny model uszkodzeń oraz symulacja obrażeń kierowcy to jedne z głównych cech pełnej wersji Xpand Rally. Fotorealistyczna grafika tras umieszczonych w 5 zróżnicowanych krajobrazach dodatkowo podnosi realizm z jazdy samochodem rajdowym. Niewątpliwym atutem gry jest zastaw narzędzi edycyjnych umożliwiający tworzenie własnych tras i dodawanie ulubionych samochodów. Więcej informacji o grze oraz oficjalne forum dyskusyjne na www.xpandrally.com.
Xpand Rally wjedzie do sklepów 24.09.2004

Informacja prasowa Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments