Newsy

Xpand Rally – pierwsze mody – NASCAR i DESTRUCTION

Techland poinformował, że powstały już pierwsze trasy Customowe dla MOD-friendly gry rajdowej Xpand Rally. Wśród nich znaleźć można:
· tor do dirty racingu – szutrowy tor z przeszkodami w kształcie ósemki umiejscowiony w kanionach Arizony;
· dwa tory do wyścigów destruction – asfaltowe ciasne tory w kształcie ósemki na których unikniecie kolizji na centralnym skrzyżowaniu jest niemalże niemożliwe;
· owal do wyścigów NASCAR – wzorowany na torze DAYTONA INT’L SPEEDWAY.

Na uwagę zasługuje szczególnie tor do wyścigów NASCAR. Powstał on w oparciu o prawdziwe wymiarami DAYTONA INT’L SPEEDWAY. Według autora nie tylko długości prostych, szerokość toru i kształty zakrętów, ale nawet kąty pochylenia prostych i łuków zostały zachowane.

Podczas testów toru w Techlandzie najwięcej zabawy dostarczało ściganie się samochodami z najmocniejszej grupy XR osiągającymi do 730 KM i niemalże 1000 nm momentu obrotowego. Dzięki temu możliwe było ściganie się z zawrotna prędkością 305 km/h (190 mph).

Ponieważ trasy zostały stworzone przez moderów są w chwili obecnej testowane pod względem zgodności z grą przez producenta Xpand Rally. Jak zapowiedział Techland zostaną one wkrótce udostępnione publicznie na stronie poświeconej modingowi XR www.xpandrally.com/chromed. Zapraszamy do odwiedzania oficjalnej strony i forum gry.
Materiały prasowe Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments