Newsy

Xpand Rally Single Player Demo już dostępne!

Po bardzo pozytywnym przyjęciu przez graczy ostatniego dema multiplayer Xpand Rally firma Techland opublikowała w dniu dzisiejszym Xpand Rally Single Player Demo.

Wersja ta umożliwia graczom na ściganie się na trzech różnych trasach – wśród nich są dwie trasy rajdowe oraz jedna dla trybu freestyle. Demo oferuje do wyboru dwa samochody – oskę o mocy początkowej 180 koni oraz WRC z napędem na cztery koła o mocy 300 koni mechanicznych. Oba te samochody dostępne są w 5 różnych wersjach malowań.

Podobnie jak pełna wersja gry demo to umożliwia tuning i modyfikacje samochodów. W pełnej wersji Xpand Rally gracze do wyboru otrzymają 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup i ponad 800 części do tuningu.

Atrakcją dema jest możliwość zmiany zarówno pory dnia, o której rozpocznie się wyścig jak i pogody podczas wyścigu. Wraz z rozbudowanym systemem powtórek, który oferuje kilka różnych kamer i efektów specjalnych gracze maja możliwość nagrywania powtórek do pliku AVI. Opcja ta pozwala na publikowanie swoich najlepszych przejazdów jako filmów oraz montowanie własnych rajdowych teledysków!

Pełna wersji Xpand Rally poza trybem single race oferować będzie również rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami oraz tryb multiplayer. Niewątpliwym atutem gry jest zastaw narzędzi edycyjnych umożliwiający tworzenie własnych tras i dodawanie ulubionych samochodów.

Więcej informacji o grze oraz oficjalne forum dyskusyjne na www.xpandrally.com. Xpand Rally wjedzie do sklepów 24.09.2004! Zapraszamy do pobierania dema!

Demo można pobrać stąd.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments