Newsy

Xpand Rally startuje

Od dzisiaj, zgodnie z zapowiedziami producenta, gra dostępna jest w zarówno w sklepach w całej Polsce, jaki i w większości krajów europejskich. Oficjalna polska cena Xpand Rally to 69,90 pln, podczas gdy za granicą gra kosztuje 40 euro. Techland w ten sposób premiuje rodzimych graczy i umożliwia wszystkim fanom gier samochodowych ściganie się na polskich trasach.

Wraz z premierą gry rusza ogólnopolski konkurs na najlepszy czas pojedynczego okrążenia – Xpand Rajd. Szczegóły rywalizacji dostępne będą od poniedziałku na tej stronie. Poniżej główne zasady dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć wszystko już teraz.

Odcinki specjalne

W największych centrach handlowych i sklepach z grami komputerowymi w całej Polsce, począwszy od soboty, dostępne będą stanowiska rajdowe, gdzie każdy będzie mógł spróbować własnych sił jako kierowca Xpand Rally.

Pierwsze dwa odcinki wystartują we Wrocławiu gdzie powstało Xpand Rally. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od godziny 10:00 w sobotę i niedzielę (25 i 26 września) do Media Markt w Centrum Handlowym Bielany Park.

Trzy pierwsze miejsca z soboty i niedzieli nagrodzone zostaną atrakcyjnymi nagrodami bezpośrednio na miejscu rozgrywki.

Super Odcinek Specjalny

10 najlepszych kierowców z każdego odcinka odbywającego się w kolejnych miastach weźmie udział w finałowym Super Odcinku Specjalnym. W ten sposób wyłoniony zostanie ogólnopolski mistrz Xpand Rally. Wśród głównych nagród SOS do wygrania będą między innymi:

Fotelik rajdowy Xpand Rally z możliwością przymocowania kierownicy
Kierownica Logitech
Karty graficzne

Termin i lokacja Super Odcinka Specjalnego ogłoszone zostaną już wkrótce.

Materiały prasowe Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments