Newsy

Xpand Rally Xtreme – konkurs

Techland zaprasza do udziału w konkursie na najlepszego kierowcę rajdowego! Sądzisz, że jesteś najlepszym kierowcą na świecie? Sprawdź się i weź udział w ekstremalnym konkursie – Xtreme Speed Maniacs! Odwiedź stronę XRX, zarejestruj się i prześlij plik ze swojego przejazdu po specjalnie wybranym odcinku specjalnym Xpand Rally Xtreme. Pobijaj czasy przeciwników i zgarnij główną nagrodę oraz zaszczytny tytuł mistrza! Masz szansę wygrać nagrody o wartości ponad 1600$ ufundowane przez firmy: AMD, Playseats oraz Logitech.

Nagrody:
1sze miejsce – Zestaw Rajdowy Playseats Classic + Karta Graficzna ATI Radeon X1950XTX + Kierownica Logitech Momo
2gie miejsce – Karta Graficzna ATI Radeon X1950XTX + kierownica Logitech Momo
3cie miejsce – Kierownica Logitech Momo

Odwiedzaj stronę konkursu regularnie i sprawdzaj klasyfikację najlepszych. Przez cały czas trwania masz możliwość poprawiania swojego przejazdu.

Jedyne czego potrzebujesz do wzięcia udziału w konkursie to oryginalna gra Xpand Rally Xtreme i odwaga godna prawdziwego kierowcy rajdowego. Nie daj się pokonać i pokaż kto jest najlepszy!
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments