Za kulisami ścieżki dźwiękowej Team Sonic Racing

Autor:
Data: 02 lutego 2019 - 19:16

Gotowi na rocka, miłośnicy Sonika? Dzisiaj SEGA odsłania kurtynę i przedstawia muzyków tworzących dynamiczną ścieżkę dźwiękową do wysoce oczekiwanych wyścigów gokartów, Team Sonic Racing.
--

Wraz z komentarzami Juna Senoue z Sonic Team, perkusisty Act. i gitarzysty basowego Takeshiego Tanedy, materiał zagłębia się w kreatywny proces zespołu w dyskusji na temat inspiracji stojących za poszczególnymi utworami: Frozen Hunkyard, Market Street i heavy rockowym motywem głównym, Green Light Ride. Nagranie z sesji tych wspaniałych muzyków w Tokio sadza amatorów melodii z serii Sonic na najlepszych miejscach!


Team Sonic Racing to najlepsze zręcznościowe, nastawione na szybkość wyścigi, w których występują ulubione postacie i miejsca z całego uniwersum Sonika. Ścigajcie się razem i wygrywajcie razem w internetowym trybie wieloosobowym oraz w lokalnym trybie kooperacji, wykorzystując dynamiczną mechanikę zespołu i funkcje dostosowywania pojazdów. Gra będzie dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch 21 maja 2019 roku.

Więcej o Team Sonic Racing
Źródło: Cenega Polska

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Ankieta

Planujesz zakup Need for Speed Heat?Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie