Newsy

Za kulisami ścieżki dźwiękowej Team Sonic Racing

Gotowi na rocka, miłośnicy Sonika? Dzisiaj SEGA odsłania kurtynę i przedstawia muzyków tworzących dynamiczną ścieżkę dźwiękową do wysoce oczekiwanych wyścigów gokartów, Team Sonic Racing.

Wraz z komentarzami Juna Senoue z Sonic Team, perkusisty Act. i gitarzysty basowego Takeshiego Tanedy, materiał zagłębia się w kreatywny proces zespołu w dyskusji na temat inspiracji stojących za poszczególnymi utworami: Frozen Hunkyard, Market Street i heavy rockowym motywem głównym, Green Light Ride. Nagranie z sesji tych wspaniałych muzyków w Tokio sadza amatorów melodii z serii Sonic na najlepszych miejscach!

Team Sonic Racing to najlepsze zręcznościowe, nastawione na szybkość wyścigi, w których występują ulubione postacie i miejsca z całego uniwersum Sonika. Ścigajcie się razem i wygrywajcie razem w internetowym trybie wieloosobowym oraz w lokalnym trybie kooperacji, wykorzystując dynamiczną mechanikę zespołu i funkcje dostosowywania pojazdów. Gra będzie dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch 21 maja 2019 roku.

Więcej o Team Sonic Racing

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments