Newsy

Zabrali Coltowi dach!

Tak „nikczemnie” postąpili Tim Tozer (prezes Mitsubishi Motors Europe) i Andrea Pininfarina, którzy podpisali umowę dotyczącą produkcji Colta Cabrio w Turynie od 2006 roku. Będzie to seryjna wersja prototypu CZ2 Cabrio pokazanego rok temu na salonie genewskim.

Colt Cabrio przekonuje swym funky wyglądem. Z pewnością odbierze kilku klientów Peugeotowi 206 CC, Oplu Tigrze TwinTop i Nissanowi Micra CC, który już niedługo znajdzie się w ofercie japońskiej firmy. Wszystkie auta mają automatycznie składane sztywne dachy, które w kilka sekund ograniczają możliwości użyteczne bagażników, za to podróżnym gwarantują dostęp do nieba.

Jedna z podstawowych zasada psychologii mówi, że najbardziej działa na wyobraźnię to, co tajemnicze i nie do końca poznane. Zgodnie z nią Mitsubishi nie podało żadnych dodatkowych informacji o swoim najnowszym modelu. Już go chcesz?

Samochód będzie produkowany w Turynie, jednak podzespoły do niego będą dostarczane z zakładów Mitsubishi – NedCar – zlokalizowanych w Born, Holandia.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments