Newsy

Zamów GTA IV na komputery PC!

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością ogłasza, że już od dzisiaj rozpoczynamy zbieranie zamówień na najbardziej oczekiwaną grę akcji tego roku – Grand Theft Auto IV na komputery PC! Zapraszamy do zarezerwowania swojego egzemplarza gry, w specjalnej cenie 129,90 PLN.

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=826

GTA IV już przed premierą wersji konsolowej stało się grą kultową. Wyczekiwana od kwietnia tego roku wersja PC jest kolejnym krokiem naprzód w kategorii możliwości graficznych oraz samej rozgrywki. Posiadacze komputerów PC mogą wreszcie odkryć cała prawdę o życiu w Liberty City! Już niedługo każdy będzie miał okazje poznać blask i cienie gangsterskiego fachu.

Przypomnijmy, że GTA IV na konsole zostało uznane za największe wydarzenie w branży rozrywki elektronicznej w 2008 roku, ustanawiając w tej kategorii oficjalny Rekord Guinnessa! Grand Theft Auto to według wielu rankingów jedna z najlepszych gier 2008 roku. Słynna, bestsellerowa seria o dziesięcioletniej historii (ostatnio Vice City i San Andreas) jest już nie tylko programem komputerowym, ale zjawiskiem kulturowym. Produkt firmy Rockstar* wywarł olbrzymi wpływ na branżę gier i młodzież na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa fabuła przedstawia za to największe bolączki współczesnej Ameryki.
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments