Zapowiedzi

Zapowiedź Need For Speed Most Wanted

Zapiąć pasy! Nadjeżdża następca wspaniałych Need for Speed: Underground i Underground 2! Szykuje się jazda na maxa!!

Miłośnicy nocnych nielegalnych wyścigów mogą jednak być zawiedzeni… Ale nie muszą! 🙂 Need for Speed: Most Wanted zrywa bowiem z koncepcją nocnych wyścigów, ale nie martwmy się! NFS:MW, będzie połączeniem szerokich możliwości tuningu znanych z Underground i pościgów policyjnych z Hot Pursuit… Grę tworzy ekipa tego pierwszego, więc miejmy nadzieję, że raczej z tej wersji zaczerpną większość cech… Niektóre pościgi będą wierną kopią tych z amerykańskich filmów akcji. I właśnie pod tym kątem będą projektowane trasy wyścigów.

Będziemy mieli do dyspozycji osiem trybów rozgrywki: multiple point races, toll booth races, speed trap photos, outrun, outrun best route, circuit, sprint oraz knockout. EA jak na razie nie sprecyzowała na czym poszczególne tryby mają polegać… Będą cztery różne scenerie ze zmiennymi warunkami pogodowymi, tak jak w Underground 2. Główną różnicą będzie to, że w MW będziemy się ścigali także od świtu do zmierzchu. Pomijając wypływające z tego wrażenia wizualne, możemy się spodziewać, że przez to gra nie będzie już „chodziła” na słabszych pecetach. Samym celem fabuły jest stanięcie na samym szczycie listy najbardziej ściganych piratów drogowych. Gra powstaje w Kanadzie, w studiu Electronic Arts w Vancouver. Oprócz tego, że w grę tę zagramy my, pecetowcy, ukaże się ona także na PlayStation2 firmy Sony, Xbox firmy Microsoft, Nintendo GameCube, konsole przenośne Nintendo DS, Game Boy Advance, PSP i na konsolę nowej generacji.

Larry LaPierre, starszy producent ze studia EA Canada, powiedział: “Prześcigaj swoich rywali, uciekaj policji i poznaj wspaniały, otwarty świat Need for Speed Most Wanted; uliczne wyścigi nie mogą być już

bardziej emocjonujące, Gracze dosłownie natychmiast poczują emocje towarzyszące nielegalnym wyścigom. W otwartym środowisku gry, kierowcy będą przeprowadzać tuning swoich pojazdów, by następnie zmierzyć się na ulicach z dowolną klasą pojazdów lub wykorzystać swoją inteligencję i przechytrzyć stróżów prawa, zaspokajając jednocześnie swój apetyt na prędkość.”

Tyle wiadomości krąży w sieci. EA nie opublikowało wielu screenów, ale nam udało się kilka dostać. Gra pojawi się na rynku na jesieni tego roku. Pozostaje tylko przechodzić po raz N-ty obydwa „Undergroundy” i ocierać ślinkę… 🙂

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments