Zapowiedzi

Zapowiedź Trucker

Ileż to już było tych wszystkich gniotów w stylu Maluch Racera, Poldka, Trabiego, Syrenki? Nie zliczy nikt. A kto za tym stoi? Nasz rodzimy dystrybutor – PLAY. Trucker to następna produkcja z tego cyklu i na wstępie powiem, że nie zanosi się na hit.
Trucker to wyścigi ciężarówek. Twórcy twierdzą, że to jedyny taki symulator, przepraszam, gra na rynku. Jak jest na prawdę? Zdaje mi się, że autorzy nie są zorientowani w rynku, bo gier o truckach jest dosyć dużo. Prym wiodą tutaj Hard Trucki: Across America i Pedal to the Metal, a oprócz tego mamy przecież bardziej zręcznościowe Big Mutha Truckers (1,2) i trochę starsze King of the Road. Także jest w czym wybierać, ale twórcy uważają swój produkt za jedyny w swojej kategorii. Zobaczmy…

Grafika itp.

Do dyspozycji graczy oddano ponad 20 wyścigów, które nam mają wystarczyć na wiele godzin. Tak… Twórcy mówią nawet, że mają to być polskie drogi! Czy oznacza to dziury w asfalcie, objazdy itd.? Specjalnie na potrzeby gry stworzono nowy engine. Silnik ten ma obsługiwać najnowsze technologie, dzięki temu gra ma mieć fotorealistyczną grafikę. Jeżdżąc, rozpoznamy znane polskie budynki, lokacje i inne zabytki polskiej kultury.

Samochody

Wozów w grze ma być 5:

– Jorcz (Jelcz),
– Kama5 (Kama3),
– Stark (Star),
– Petergreed,
– Kenword.

Samochody na screenach wyglądają obiecująco, widać dbałość o szczegóły. Każdą z tych ciężarówek możemy zmienić w śmieciarkę, szambiarkę (ach, ta Polska!) i piaskarkę. Autka będzie można poddać tuningowi! Ten ma być bardzo rozbudowany, znajdziemy m. in. tuning silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, a także tuning optyczny, czyli neony, vinyle i przyciemniane szyby. Oprócz tego można kupić wykrywacz radaru oraz pług śnieżny, które pomoże nam w odpieraniu ataków przeciwników.

Trasy

Tras jest 24. Wśród nich znajdziemy różne typy wyścigów:

– Misje,
– Wyścig z punktu A do B,
– Jazda z okrążeniami.

Premiera

'Trucker’ zadebiutuje w marcu 2006. Czy okaże się kolejnym gniotem? Miejmy nadzieję, że nie… Cena ma nie przekroczyć 30zł…

Dodatkowe informacje

Producent: PLAY
Dystrybutor: PLAY
Strona WWW: www.trucker.play.pl

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments