Newsy

Zapowiedziano Automobilista 2

Świetne informacje dla fanów simracingu. Studio Reiza ogłosiło, że pracuje nad drugą częścią Automobilisty. Premiera zaplanowana jest na grudzień 2019 roku.

Automobilista 2 jest zwieńczeniem projektu trwającego prawie dziesięć lat. W istocie jest to kompleksowa symulacja brazylijskiej sceny sportów motorowych, obejmująca wszystkie najważniejsze serie wyścigowe w Brazylii, tory wyścigowe i producentów. Tytuł będzie również celebrować dziedzictwo brazylijskich sportów motorowych, prezentując najbardziej znane postacie i osiągnięcia kraju.

Automobilista 2, zapewniając jeszcze większą liczbę różnorodnych samochodów i torów niż jego poprzednik, zapuści się dalej w najlepsze międzynarodowe sporty motorowe, w tym prestiżowe marki, takie jak McLaren i BMW, a także kultowe miejsca, takie jak Brands Hatch i Imola.

Dzięki partnerstwu ze Slightly Mad Studios (twórcy Project CARS), Automobilista 2 zbudowany jest na silniku MADNESS, zapewniającym niesamowitą jakość graficzną, zmienne warunki pogodowe i torowe, płynne przejścia dnia i nocy oraz obsługę VR.

Jak zapewniają twórcy, podczas pracy nad Automobilista 2 dążą do połączenia mocnych stron, które uczyniły jego poprzednika wyjątkowym, jednocześnie wprowadzając duże zmiany we wszystkich obszarach. Sim zaoferuje kilka wyjątkowych funkcji zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla wielu graczy.

Zapraszam do obejrzenia pierwszego zwiastuna poniżej.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments