Zapowiedziano Crash Team Racing Nitro-Fueled

Autor:
Data: 07 grudnia 2018 - 12:16

To nie lada gratka dla fanów Crasha Bandicoota! Właśnie zapowiedziano remaster klasycznego Crash Team Racing! Tytuł zadebiutuje 21 czerwca 2019 na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.
--

Produkowany przez Beenox, a wydawany przez Activision Crash Team Racing Nitro-Fueled został od podstaw zbudowany z duchem klasycznego tytułu, pierwotnie wydanego prawie 20 lat temu (w 1999). W grze dostępne będą wszystkie ulubione postacie m.in. Crash, Coco i Dr. Neo Cortex. Ponownie przyjdzie nam walczyć z szalonym Nitros Oxide.

W Crash Team Racing Nitro-Fueled powrócą tryby Adventure, Arcade Single Race i Cup Race, Time Trials oraz Battle Mode. Otrzymujemy możliwość gry w pojedynkę lub ze znajomymi w trybie online lub offline multiplayer z wykorzystaniem dzielonego ekranu.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie www.crashbandicoot.com, a tymczasem zapraszam do obejrzenia pierwszego zwiastuna poniżej.

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie