Zapowiedziano F1 2018. Premiera w sierpniu

Autor:
Data: 15 maja 2018 - 19:17

Codemasters zapowiedziało dziś kolejną odsłonę cyklu F1 oznaczoną numerkiem 2018. Tytuł zadebiutuje 24 sierpnia 2018 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.
--

Paul Jeal, dyrektor odpowiedzialny za F1 w Codemasters bardzo zachwala ostatnie lata dla gier z tej serii oraz podkreśla duże zaangażowanie graczy w rozwój marki. Dzięki feeedbackowi udzielanemu przez fanów, studio jest w stanie rozwijać najbardziej lubiane funkcjonalności.

Na chwilę obecną wiemy, że tryb kariery zostanie znacznie rozbudowany, dzięki czemu gracze powinni jeszcze bardziej poczuć immersję. Ponadto Paul zdradza, że w F1 2018 pojawi się jeszcze więcej klasycznych bolidów F1, które zostały ciepło przyjęte w poprzedniej odsłonie. Oprócz tego tytuł zaoferuje oczywiście wszystkie oficjalne zespoły oraz tory, na których odbywają się zmagania w sezonie 2018, dzięki wykupionej licencji.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?















Partnerzy


Czas tworzenia: 0.3041 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie