Zapowiedziano F1 2019. Premiera w czerwcu

Autor:
Data: 28 marca 2019 - 15:41

Codemasters zapowiedziało kolejną część serii F1 oznaczoną numerkiem 2019. Gra zadebiutuje 28 czerwca 2019 roku, czyli prawie dwa miesiące wcześniej w porównaniu do zeszłorocznej odsłony. Dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.
--

F1 2019 jest tworzone już od prawie dwóch lat i da możliwość jazdy wszystkimi najnowszymi bolidami z sezonu 2019. Pojawią się także oficjalne malowania, więc możemy spodziewać się logo Orlenu na bolidach Williamsa :) Dodatkowo, jak zapewniają twórcy, tytuł zaoferuje dużo większe opcje personalizacji i dostosowania zarówno samochodów jak i kierowców.

AKTUALIZACJA: dodatkowe informacje od polskiego dystrybutora CDP: W F1 2019 gracze będą mogli po raz pierwszy w historii serii zasiąść za kierownicą maszyny stworzonej specjalnie na potrzeby gry. Zaprojektowana on została we współpracy z zespołem inżynierów pod kierownictwem Rossa Brawna oraz Pata Symondsa. Ten specjalny bolid dostępny będzie w trybie wieloosobowym oraz będzie spełniał wszelkie wymogi techniczne sezonu 2019. Z myślą o graczach zostały także opracowane liczne malowania nadwozia dedykowane właśnie tej maszynie.

Będąc częścią jednej z najwyżej ocenianych serii wyścigowych w historii gier wideo, F1 2019 będzie rozwijać najlepsze elementy poprzednich edycji oraz dostarczać wrażenia, które konkurować będą z jakością prawdziwych wyścigów Formuły 1. Ponadto najnowsza odsłona wzbogacona zostanie o wiele nowych elementów i trybów gry, które ujawnione zostaną w najbliższych miesiącach.

Na chwile obecną to wszystko co wiemy na temat nowej odsłony. Zapraszam do obejrzenia pierwszego zwiastuna oraz kilku malowań bolidów poniżej.

Źródło: CDP

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie