Zapowiedziano FIA European Truck Racing Championship

Autor:
Data: 27 kwietnia 2019 - 10:40

Bigben Games zapowiedziało oficjalną grę ETRC, czyli FIA European Truck Racing Championship. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch w lipcu 2019.
--

FIA Truck Racing Championship to nowe doświadczenie dla fanów gier wyścigowych, a także fanów symulacji ciężarówek. Oswajanie mocnego, 5-tonowego potwora jest zupełnie inne niż prowadzenie samochodu wyścigowego czy motocykla. To bezprecedensowe wyzwanie, które wymaga doświadczenia w grze wyścigowej.

W grze każdy wyścig FIA TRC to 12 ciężarówek, mierzących się ze sobą w czterech sprintach po 45 km każdy, ze specjalnymi technikami wyprzedzania, fizyką i bezwładnością, różniącymi się od innych typów pojazdów. Oprócz tego pojawi się specjalny system kar i 200-litrowe zbiorniki z wodą, którymi należy zarządzać ręcznie, by ochłodzić hamulce, uniknąć przegrzania i zakończyć wyścig.

Brzmi ciekawie. Zapraszam do obejrzenia pierwszego zwiastuna poniżej.

Komentarze ...

bullet michal_p
27 kwi 19 - 12:28
Komentarze: 4
Zapowiada się super. Takiej gry jeszcze nie było. Liczę tylko, że model jazdy będzie "stosowny do okazji".

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie