Newsy

Zapowiedziano FIA European Truck Racing Championship

Bigben Games zapowiedziało oficjalną grę ETRC, czyli FIA European Truck Racing Championship. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch w lipcu 2019.

FIA Truck Racing Championship to nowe doświadczenie dla fanów gier wyścigowych, a także fanów symulacji ciężarówek. Oswajanie mocnego, 5-tonowego potwora jest zupełnie inne niż prowadzenie samochodu wyścigowego czy motocykla. To bezprecedensowe wyzwanie, które wymaga doświadczenia w grze wyścigowej.

W grze każdy wyścig FIA TRC to 12 ciężarówek, mierzących się ze sobą w czterech sprintach po 45 km każdy, ze specjalnymi technikami wyprzedzania, fizyką i bezwładnością, różniącymi się od innych typów pojazdów. Oprócz tego pojawi się specjalny system kar i 200-litrowe zbiorniki z wodą, którymi należy zarządzać ręcznie, by ochłodzić hamulce, uniknąć przegrzania i zakończyć wyścig.

Brzmi ciekawie. Zapraszam do obejrzenia pierwszego zwiastuna poniżej.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments