Motogry Newsy

Zapowiedziano Hot Wheels Unleashed. Mamy pierwszy zwiastun

Firmy Mattel oraz Milestone, popularny producent gier wyścigowych, ogłosiły dziś Hot Wheels Unleashed – zupełnie nową, pełną akcji grę wyścigową. Tytuł pojawi się w wersji z polskimi napisami 30 września 2021 roku na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Gracze mogą spodziewać się driftowania, boostowania, skakania i rozbijania się na charakterystycznych pomarańczowych torach Hot Wheels w różnych trybach gry dla jednego gracza i nie tylko. Będą mogli także rzucić wyzwanie znajomym w wyścigach wieloosobowych, zarówno online, jak i offline na podzielonym ekranie.

Kontynuujemy strategię angażowania klientów w nasze produkty poprzez gry wideo. W Hot Wheels chodzi o zachęcanie do rywalizacji, a Hot Wheels Unleashed ożywia tę misję w formie przyjaznej dla graczy w każdym wieku. Bogate doświadczenie Milestone w tworzeniu gier wyścigowych pozwoliło nam przekształcić markę Hot Wheels w fascynującą grę na konsole i PC, przeznaczoną zarówno dla obecnych fanów Hot Wheels, jak i graczy, którzy chcą na nowo odkryć tę kultową markę.

Andrew Chan, Head of Digital Gaming w firmie Mattel

Hot Wheels Unleashed zaoferuje graczom możliwość prowadzenia samochodów tak, jakby bawili się zabawkowymi modelami spod znaku marki. W grze otrzymamy spory wybór pojazdów Hot Wheels o różnych atrybutach i w różnych malowaniach. Do dyspozycji zostaną oddane również tory osadzone w lokalizacjach opartych na życiu codziennym, zawierające elementy specjalne oraz interaktywne przedmioty. Gracze znajdą tu również rewolucyjny edytor tras, które następnie będzie można udostępnić społeczności.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego zwiastuna poniżej. A Wy jak zapatrujecie się na tę produkcję? Lubicie zabawki spod znaku Hot Wheels?

4.7 3 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments