Zapowiedziano MotoGP 19. Premiera 6 czerwca 2019

Autor:
Data: 15 marca 2019 - 21:44

Studio Milestone zapowiedziało kolejną odsłonę cyklu MotoGP. Tytuł zadebiutuje 6 czerwca 2019 na PS4, Xbox One, PC/Steam, a później na Nintendo Switch.
--

MotoGP 19 wkrótce pojawi się z wieloma nowymi funkcjami w stosunku do poprzedniej odsłony. Nowy sezon będzie jeszcze bardziej porywający i da graczom więcej innowacji, emocji i mocnych wrażeń z gry. Produkcja będzie zawierać oficjalną zawartość z sezonu 2019 i po raz pierwszy pojawią się oficjalne mistrzostwa świata FIM Enel MotoE.

Z ciekawostek, twórcy informują, że sztuczna inteligencja w grze oparta będzie o sieci neuronowe, dzięki czemu ma być jeszcze bardziej konkurencyjna. Oprócz tego doświadczenia onliea mają być jeszcze bardziej emocjonujące dzięki dedykowanym serwerom.

Więcej informacji o grze już wkrótce. MotoGP 19 będzie dostępne od 6 czerwca na PS4, Xbox One, PC/Steam, a później na Nintendo Switch. Zapraszam do obejrzenia zwiastuna poniżej.Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

GRID
11 października 2019
Need For Speed Heat
08 listopada 2019
Drift19
2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie