Zapowiedziano nietypowe wyścigi Trailblazers

Autor:
Data: 27 kwietnia 2018 - 18:39

Studio Supergonk zapowiedziało Trailblazers. Są to zręcznościowe wyścigi z dość nietypową mechaniką rozgrywki.
--

Zabawa w Trailblazers polega przede wszystkich ma zmaganiach drużynowych i wewnątrz-teamowej współpracy. Każda z drużyn ma swój swój własny kolor. Następnie podczas wyścigu malujemy trasę naszymi barwami. Po co? Ano po to by w późniejszej fazie wyścigu otrzymywać boosta za przejazd po drużynowych barwach.

Warto więc pamiętać, aby pokrywać farbą strategiczne miejsca toru np. zakręty pod odpowiednim kątem, czy dłuższe proste. Im dłużej utrzymamy się na drużynowych kolorach, tym większe prędkości osiągniemy. Nasi przeciwnicy nie będą oczywiście obojętni na nasze malunki i postarają się sabotować naszą trasę, pokrywając ją własnymi barwami. I tak zabawa się kręci. Brzmi ciekawie, co? :)

W grze dostępny będzie oczywiście tryb multiplayer, zarówno online jak i offline wraz z opcją dzielonego ekranu. Pojawi się jednak także tryb dla pojedynczego gracza, w którym będziemy otrzymywać różnego rodzaju zadania do wykonania.

Trailblazers zapowiedziane zostało na PlayStation 4, Xbox One, PC/Windows, a także Nintendo Switch, Apple i Linuxa. Premiera planowana jest na wiosnę 2018, więc najpewniej już niebawem. Tymczasem zapraszam do obejrzenia pierwszego zwiastuna poniżej.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Czas tworzenia: 0.6895 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie