Zapowiedziano RIDE 4

Autor:
Data: 15 majaa 2020 - 00:33

Nowa odsłona serii RIDE zapowiedziana. RIDE 4, bo o nim mowa, pokaże niespotykany do tej pory realizm.
--

Najnowsza część serii ma zaoferować autentyczne i szczegółowo odwzorowane repliki najbardziej kultowych motocykli, a także wyjątkowe wrażenia z rozgrywki, z całkowicie odnowionym trybem kariery. Tryb ten pozwala na podejmowanie szybkich wyzwań na całym świecie, a punktem kulminacyjnym mają być mistrzostwa. W grze pojawi się zupełnie nowy tryb Endurance - najtrudniejsze wyzwanie, przed którym mogą stanąć tylko najlepsi wirtualni kierowcy.

RIDE 4 zostanie wzbogacony także o dynamiczne oświetlenie i zmienne warunki pogodowe oraz Pit Stopy do zarządzania oponami i paliwem. Dzięki sztucznej inteligencji potyczki z naszymi rywalami będą bardziej zaciekłe niż dotychczas. Najsłynniejsze tory zostały odwzorowane dzięki dronom i skanowaniu laserowemu.

Milestone zapowiada również specjalną współpracę z Yamaha Motor Europe, która będzie obejmowała zarówno cyfrową jak i sklepową działalność. RIDE 4 ukaże się 8 października 2020 roku na PlayStation®4, Xbox One i PC.

Autor: Mateusz Płachta

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

RIDE 4
08 październikaa 2020
DIRT 5
06 listopadaa 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie