Newsy

Zapowiedziano RIDE 4

Nowa odsłona serii RIDE zapowiedziana. RIDE 4, bo o nim mowa, pokaże niespotykany do tej pory realizm.

Najnowsza część serii ma zaoferować autentyczne i szczegółowo odwzorowane repliki najbardziej kultowych motocykli, a także wyjątkowe wrażenia z rozgrywki, z całkowicie odnowionym trybem kariery. Tryb ten pozwala na podejmowanie szybkich wyzwań na całym świecie, a punktem kulminacyjnym mają być mistrzostwa. W grze pojawi się zupełnie nowy tryb Endurance – najtrudniejsze wyzwanie, przed którym mogą stanąć tylko najlepsi wirtualni kierowcy.

RIDE 4 zostanie wzbogacony także o dynamiczne oświetlenie i zmienne warunki pogodowe oraz Pit Stopy do zarządzania oponami i paliwem. Dzięki sztucznej inteligencji potyczki z naszymi rywalami będą bardziej zaciekłe niż dotychczas. Najsłynniejsze tory zostały odwzorowane dzięki dronom i skanowaniu laserowemu.

Milestone zapowiada również specjalną współpracę z Yamaha Motor Europe, która będzie obejmowała zarówno cyfrową jak i sklepową działalność. RIDE 4 ukaże się 8 października 2020 roku na PlayStation®4, Xbox One i PC.

Autor: Mateusz Płachta

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments