Zapowiedziano The Grand Tour Game

Autor:
Data: 21 sierpnia 2018 - 22:40

Chcieliście kiedyś podjąć się zadań, które wykonują Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May w popularnym programie The Grand Tour? Niebawem będziecie mieli taką okazję.
--

Amazon Game Studios we współpracy ze Stellar Entertainment zapowiedziało grę na podstawie swojego telewizyjnego show. The Grand Tour Game zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One, a jego premiera ma nastąpić już wkrótce.


We wspomnianej produkcji gracze będą mogli stawić czoła tym samym wyzwaniom, z którymi mierzyli się prowadzący w dwóch pierwszych sezonach The Grand Tour. Dodatkowo wykupując Season Pass można uzyskać dostęp do cotygodniowych aktualizacji w trakcie trwania trzeciego sezonu show, który rozpocznie się jeszcze w tym roku. Sukcesywnie dodawane będą nowe wyzwania, pojazdy i lokacje pojawiające się w nowych odcinkach.

Poza rozgrywką dla pojedynczego gracza, The Grand Tour Game umożliwi również zabawę ze znajomymi przy jednej konsoli dzięki opcji dzielonego ekranu. Wspólnie zagra do czterech osób.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

WRC 8
05 września 2019
GRID
11 października 2019
Drift19
2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie