Newsy

Zapowiedziano V-Rally 4. Premiera we wrześniu

Po 15 latach przerwy seria V-Rally zostanie wskrzeszona. Bigben Games zapowiedziało czwartą odsłonę cyklu. Pojawił się także pierwszy zwiastun.

V-Rally 4 pojawi się na rynku już we wrześniu tego roku. Tytuł dostępny będzie na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Za produkcję odpowiada francuskie studio Kylotonn, które specjalizuje się przede wszystkim w grach wyścigowych.

Na chwilę obecną nie mamy niestety zbyt wielu informacji na temat samej gry. Wiemy natomiast, że do dyspozycji graczy oddanych zostanie ponad 50 licencjonowanych samochodów, w tym widoczne na najnowszym zwiastunie Porsche 911 Safari, Ford Mustang i Ford Fiesta RS RX. Auta będzie można swobodnie modyfikować i tuningować, zarówno pod kątem wizualnym, jak i technicznym.

Oprócz tego V-Rally 4 ma oferować pięć trybów rozgrywki. Główną konkurencją będą oczywiście rajdy, w których weźmiemy udział w zmaganiach po najdalszych zakątkach świata: od Afryki, przez USA po Japonię oraz stawimy czoła najtrudniejszym trasom w ekstremalnych warunkach takich jak śnieg, lód czy błoto.

Dodatkowo pojawią się takie tryby jak: Extreme-Khana, w którym zostaną poddane próbie nasze umiejętności drifterskie; V-Rally Cross, gdzie zmierzymy się z 7 przeciwnikami na zamkniętych trasach; Buggy; oraz Hillclimb, czyli wyścig na szczyt za kierownicą najpotężniejszych samochodów.

W V-Rally 4 dostępny będzie zarówno tryb kariery, jak i tryb multiplayer. Ponadto gra ma oferować „idealny balans pomiędzy wrażeniami, prezentacją oraz symulacją”, a także posiadać bardzo dobrą oprawę graficzną, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii. Zapowiada się ciekawie. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego zwiastuna poniżej.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments