Newsy

Zapowiedziano WRC 9, WRC 10 i WRC 11

Wydawca NACON i studio KT Racing zapowiedzieli WRC 9, oficjalną grę Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Tytuł będzie dostępny od 3 września 2020 roku na Xbox One, PlayStation 4 i PC w Epic Games Store, a później na Nintendo Switch.

NACON dodatkowo informuje, że WRC 9 zostało również opracowywane dla Xbox Series X i PlayStation 5, a więcej szczegółów na temat daty premiery wersji na nowe generacje i jej funkcji zostanie zaprezentowanych w nadchodzących miesiącach. Ponadto twórcy ogłosili przedłużenie umowy licencyjnej z WRC Promoter do 2022 r. na opracowanie kolejnych edycji gry: WRC 10 i WRC 11.

Twórcy WRC 9 zapewniają, że chcą sprostać wysokim oczekiwaniom fanów i w nowej odsłonie zapewnić jeszcze więcej realizmu i wyzwań.

Ulepszony i trudniejszy tryb kariery

Tryb kariery, doceniony przez graczy w WRC 8, powraca w WRC 9 z ulepszoną mechaniką rozgrywki, nowymi możliwościami ulepszenia zespołu, większą różnorodnością wydarzeń i silniejszym powiązaniem z tym, co robią prawdziwe zespoły przez cały rok.

Jeszcze więcej zawartości

WRC 9 zapewni obszerną zawartość, z trzema nowymi wydarzeniami w rajdowym kalendarzu. Powróci Rajd Safari w Kenii, Rajd Japonii i jego trudne wąskie asfaltowe drogi, piękna sceneria Rajdu Nowej Zelandii oraz dwa inne rajdy z całkowicie przeprojektowanym otoczeniem. Fani będą mogli także zasiąść za kierownicą nowych klasycznych samochodów, które odcisnęły swoje piętno w historii WRC.

Jeszcze bardziej realistyczna gra

Aby poprawić i udoskonalić zachowania pojazdu, twórcy ponownie skupili się na realizmie fizyki samochodu – w tym zawieszeniu, hamowaniu i przenoszeniu masy – aby przenieść autentyczność na wyższy poziom. Ta dbałość o szczegóły wiernie odtwarza reakcje pojazdów na wszystkich nawierzchniach i we wszystkich warunkach panujących podczas prawdziwych mistrzostw. Dodatkowo został położony duży nacisk na jakość dźwięku.

Podsumowując, WRC 9 zapewni m. in.:
• 3 nowe rajdy: Japonia, Nowa Zelandia, Kenia
• ponad 50 oficjalnych drużyn i ich barwy z WRC, WRC 2, WRC 3 i Junior WRC
• ponad 15 samochodów premiowych, które odcisnęły swój ślad w historii WRC

Więcej szczegółów zostanie udostępnionych już wkrótce! WRC 9 będzie dostępny 3 września 2020 na Xbox One, PS4 i PC w Epic Games Store. Czas premiery na Xbox X, PS5 i Nintendo Switch zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments